Magnetai nuo rūkymo – ar veiksmingi ir kur įsigyti?

Magnetai nuo rūkymo – ar veiksmingi ir kur įsigyti?

magnetai nuo rūkymo

Magnetai nuo rūkymo – tai revoliuciją sukėlusi priemonė padedanti mesti rūkyti. Ar kada esate girdėje apie juos? Jei vis dar ne ir Jums tai naujiena pabandysiu juos apžvelgti ir pasiūlysiu, kur geriausia įsigyti. Tai gana pigi ir efektyvi priemonė, nors galima rasti tiek gerų, tiek ir blogų atsiliepimų ir tai visiškai suprantama. Mesti rūkyti sunku ir tik retam pavyksta mesti pirmu bandymu ir daugiau nebegryšti prie cigarėčių. Tačiau magnetai tikrai verti dėmesio.

Kaip veikia magnetai nuo rūkymo?

Jei suprantante angliškai, iškarto pasiūlysiu pažiūrėti trumpą filmuką, ką apie magnetus nuo rūkymo mano žmonės:

Daktaras Paul Nogier jau 1950 metais pristatė ausų terapiją. Per beveik 70 metų šis gydimo metodas stipriai ištobulėjo ir pažengė į priekį. Visų žmogaus organų funkcijų nervų galūnės baigiasi būtent ausyje, atitinkamai stimuliuojant tam tikrus taškus ausyje, galima pasiekti labai įvairių rezultatų. Šiuo metu, šios procedūros taip pat atliekamos įvairiose medicinos įstaigose pasitelkiant akupunktūrą ar naujasias lazerių tecnologijas. Naudojant biomagnetų gydymą, galima susilpninti rūkymo sukeliamus abstinensijos simptomus ar juos visai panaikinti. Jums nereikės niekur vykti ir kentėti nemalonių procedūrų. Viską atliksite patys naudodami magnetus nuo rūkymo!

Magnetai nuo rūkymo
Magnetai nuo rūkymo

Siūlau išbandyti biomagnetų rinkinį visiems, kurie nori atsikratyti rūkymo iš tikrūjų! Rinkinį sudaro du nedideli magnetai. Juos reikia pridėti prie tam tikrų taškų ausyje. Būtent taip šie biomagnetai stimuliuoja atitinkamus Jūsų kūno taškus ir organizme yra išskiriami endorfinai ir būtent tokiu būdu visi Jūsų jaučiami bjaurūs abstinencijos simptomai bandant mesti rūkyti sušvelnėja arba visai išnyksta. Sumažėja irzlumas, ne taip džiūsta burna, mažiau norisi rūkyti. Su laiku naudojant magnetus visi šie simptomai visai dingsta.

Biomagnetų rinkinys kainuoja mažiau, nei savaitės išlaidos cigaretėms. Taipogi, jie nesidėvi, todėl vieno komplekto Jums užteks visam gyvenimui. Todėl tai puiki investicija į sveikesnį ir geresnį rytojų be cigarečių!

Ar magnetai nuo rūkymo veiksmingi?

Magnetai nuo rūkymo yra tikrai veiksmingi ir gali padėti mesti rūkyti. Mokslininkai atliko aibę bndymų, norėdami sužinoti ar magnetai nuo rūkymo yra veiksminga priemonė norintiems mesti rūkyti ir magnetai buvo pripažinti, kaip naturali priemonė metantiems rūkyti ir jiems suteikta „CE“ kategorija.

Atlikti bandymai parodė, kad magnetai nuo rūkymo yra efektyviausia priemonė nuo rūkymo lyginant su kitomis priemonėmis tokiomis kaip pleistrai nuo rūkymo, nikotininė guma, elektroninės cigaretės, tabletės ar kitos priemonės. O tai pat nustatyta, kad magnetai nuo rūkymo visiškai nekenkia žmogui ir yra visiškai saugūs naudoti.

Kaip ir kur dėti magnetus?

Magnetus naudoti paprasta ir saugu. Galite būti ramūs, jie nenukris ir nepažeis Jūsų ausies. Magnetą rekomenduojama dėti ant kairės ausies, tačiau tai nėra labai svarbu.

Pirmas žingsnis: Pasiimkite abu magnetus ir pasidėkite juos ant pirštų galų, vienas iš jų yra mažesnis, kitas didesnis. Mažesnis dedamas išorinėje pusėje, o didesnis – vidinėje.

Antras žingsnis: Mažesnį magnetą pridėkite viršutinėje vidinės ausies dalyje, kaip kad parodyta antrame paveikslėlyje žemiau.

Trečias žingsnis: Didesnį magnetą pridėkite toje pačioje vietoje iš ausies galo. Iš pradžių galite jausti spaudimą, tačiau greit priprasite.

Panaudoję magnetus, nuvalykite juos drėgnos medžiagos skiautele ir saugiai padėkite, kadangi magnetai maži ir juos pamesti tikrai labai paprasta.

Kaip tinkamai naudoti magnetus nuo rūkymo?

Magnetus naudoti paprasta, diskomforto jausmas užsidėjus magnetus juntamas tik pirmas keletą minučių.Geriausia biomagnetus naudoti tada, kai esate atsipalaidavęs, po darbo dienos, vakare. Pradėjus naudoti magnetus galima ir toliau rūkyti. Taigi, kaip tinkamai naudoti magnetus nuo rūkymo?

Magnetus naudokite neilgiau neI 3 valandas per dieną. Pirmas septynias magnetų naudojimo dienas nieko nebandykite keisti ir rūkykite tiek pat, kiek ir rūkėten visada. Aštuntą magnetų naudojimo dieną sukaupkite visą valią ir nustokite rūkyti, tačiau magnetus naudokite dar 20-25 dienas.

Jeigu atsitiks taip, kad norėsite parūkyti, o savo magnetų neturėsite šalia, švelniai pirštais pamasažuokite tą ausies vietą, prie kurios dėdate magnetus, tai šiek tiek suharmonizuos Jūsų organizmą ir taps lengviau atsispirti cigaretėms.

Kur įsigyti magnetus nuo rūkymo?

Magnetai nuo rūkymo
Neberukau.lt Magnetai nuo rūkymo

Neberukau.lt – Tai bene pirmoji internetinė parduotuvė pradėjusi prekiauti magnetais nuo rūkymo Lietuvoje dar 2015 metais. Tai įmonė turinti didelę patirtį padedant mesti rūkyti. Aš pats mečiau naudodamasis Neberukau.lt magnetais ir juos rekomenduoju pirmiausia. Jūs būsite tikri, kad gausite orginalią prekę, orginaliame įpakavime ir viskas vos už keletos cigarėčių pakelių kainą! Taip pat užsisakę magnetus per žemiau esančią nuorodą ir pasinaudoję nuolaidos kodu „neberukyk“ Jūs sutaupysite papildomus 15%!

Įsigyti Neberukau.lt magnetus pigiau

Meskrukyti.lt – Taip pat jau ilgą laiką gyvuojanti internetinė parduotuvė siūlanti įsigyti magnetus nuo rūkymo. Jų siūlomi magnetai nuo rūkymo yra „ZeroSmoke“. Tai pasaulyje garsus prekės ženklas prekiaujantis magnetais nuo rūkymo. Labai daug pasakyti apie jų magnetus pasakyti negaliu, kadangi dar neteko užsisakinėti ar matyti kaip jie atrodo, tačiau internete nemažai teigiamų atsiliepimų, o ir kaina mažesnė nei Neberukau.lt

Neberukyk.lt – Taip pat gan sena internetinė parduotuvė veiklą pradėjusi 2017 metais. Gan aktyviai reklamuojasi ir stengiasi palaikyti ryšį su pirkėjais. Internete aptikau keletą atsiliepimų, kurie teigiamai atsiliepia apie įmonę. Taip pat šioje intenetinėje parduotuvėje galite įsigyti pleistrų nuo rūkymo, jei vis dėl to nepasitikite magnetais.

Perkupigiau.lt – Apie šią parduotuvę sužinojau iš savo draugo, kuris susižavėjęs mano pasakojimais taip pat nusprendė įsigyti magnetus nuo rūkymo „ZeroSmoke“. Labai daug atsiliepimų nepavyko rasti apie šią parduotuvę, ji pakankamai jauna, tačiau prekes pristato kokybiškas ir orginales. Kaina taip pat pakankamai žema.

Jei tikrai norite mesti rūkyti – išbandykite magnetus nuo rūkymo. Jie gali padėti mesti rūkyti ištikrūjų! Pigi, veiksminga, o svarbiausia visiškai nekenkia Jums! Magnetai nesusidėvi ir jų nereikia pakeisti. Sumokėje vieną kartą turėsite ilgalaikį produktą. Atsikratykite iš lėto žudančios priklausomybės jau dabar!

Svarbu: Atminkite, kad magnetai nuo rūkymo nemes rūkyti už Jus. Svarbu yra norėti mesti rūkyti ir pasitikėti savimi. Taip pat paprašykite aplinkinių Jums padėti ir skatinti Jus. Taip pat siūlome paskaityti kitus straipsnius, kurie Jus motyvuotų ir paskatintų mesti rūkyti. Juk kai žmogus kažko labai nori ir dėl to stengiasi jis tai būtinai ir gauna.

Norite parašyti mums? Nesidrovėk! Mūsų el. paštas: sveiki (eta) kaipmesti.lt